Prosinec 2007

její životopis

29. prosince 2007 v 10:57 ciara
Profese Zpěvačka Datum narození: 25.10.1985 Místo narození: Texas Znamení: Štír
Životopis: Ciara Harris, celým jménem Ciara Princess Harris, se narodila 25.10.1985 v Austiny v Texasu. Nyní žije v Atlantě v Georgii, ale jako většina vzrůstajících hvězd se dá předpokládat že v tomto doupěti moc dlouho Ciara nezůstane. Ciara se svým temperamentem už osidlovala obydlí např. v Německu, New Yorku, Kalifornii, Arizoně a Nevadě, Ciara odmaturovala na Riverdale High v roce 2003. Caira je svobodná a velice půvabná! Ciařina máma sloužila u letectva a její otec v armádě. Chtěla být modelkou poté, co se "zapíše" jako zpěvačka. Ciara nikdy nechodila ven s kamarády, jenom doma studovala do školy a zdokonalovala své taneční kreace,

paparazi

29. prosince 2007 v 10:52 fergie♥♥♥
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

lil mama-životopis

29. prosince 2007 v 10:46 ♥lil mama♥
Lil Mama (vlastním jménem Niatia Jesicca Kirkland) se narodila a vyrůstala v New Yorském prostředí nedaleko Brooklynu. Pochází z hudebně zaměřené rodiny- její máma a děda byli oba zpěváci a její táta vedl nahrávací studio Familiar Faces.

Jako malá pořád pobíhala po nahrávacím studiu a dělala pořádek a tak jí její matka dala přezdívku "MAMA" a to jí zůstalo. Jako malá Lil Mama tancovala a chodila do dramatického kroužku a psala poezii ve svém volném čase. V 10 letech začala psát místo poezie hudbu a texty a s pomocí otce začala psát a nahrávat rap songs. V pubertě se odstěhovali a její matce doktoři diagnostikovali v roce 2003 rakovinu tlustého střeva. Brzy poté se Lil Mama vrací do Brooklynu na vysokou školu Edwarda R. Murrowa.

V Roce 2006 se Lil Mama začla naplno věnovat zpěvu. Najali si manažera Ali Amii a poté co opustila školu odletěla do Atlanty nahrávat s producentem Nappy Rootem, James "Groove" Chambers. Nahrála 7 písniček jedna z nich se jmenovala "Lip gloss" .Ve stejném roce přemlouvala DJ Enuffa aby její písen hrál na rádiové stanici Hot 97.Poprvé jí DJ Enuff odmítl, ale Lil Mama to zkusila ještě jednou, pustila mu nahrávku a DJ Enuff ji začal hrát. Díky úspěchu "Lip gloss" se její písničky začli hrát více.

hilary-životopis

29. prosince 2007 v 10:37 hilary duff

Datum narození: 28.9.1987

Místo narození: Houston, USA
Znamení: Váhy
Životopis: Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.
Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.
Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.
Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny.
Zajímavosti :
# Její sestra Haylie hrála ve většině filmů jako Hilary malé role, podílela se na scénáři Lizzie McGuire a také zpívá!
# Vlastní dohromady se ségrou 4 psy!
# Dělala 3 zkoušky na řidičák!
# Skupinu se kterou zpívá se seznámila přes internet!
# Její nejoblíbenější písničky na albu od Britney jsou "Overprotected" a "I Love Rock 'N' Roll"!
# Chodila s Aaronem Carterem 1 a půl roku!
# S Frankiem Munizem (Agent Cody Banks, Lizzie McGuire), se kamarádí i mimo kameru!
# Hilaryna matka je Hollywoodská producentka!
Hilary je fakt super!Je to jedna z mnoha dobrých hereček a zpěvaček!

jojo-životopis

29. prosince 2007 v 10:32 jojo
JOJO
Celé jméno: Joanna Noelle Levesque
Datum narození: 20.12.1990
Místo narození: Foxboro, Boston
Rodina: Matka: Diana Lynn Levesque
Otec: Joel Maurice Levesque
Životopis: Skoro jako každé dítě z Bostonu zpívala v kostelním sboru. Neustále pořádala vystoupení ve svém pokoji a čekala na svou šanci. Tu dostala, když si v místních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala. Jednou, když vystupovala v show Billa Cosbyho, tak se jí zeptal jestli by nezazpívala něco malého pro lidi ve Faneuil Hall. Odvázala se a zazpívala "Respect" od Arethy Franklin. A to jí vyneslo ohromující odezvu publika. A pak už přišlo jedno pozvání do nejrůznějších show za druhým. JoJo ale přiznává, že měla ze začátku obavy. V roce 2001 během Gospel festivalu přišel další zlom. Vystoupila totiž sólově, a kromě zpěvu hrála i na trubku. Měla tak velký úspěch, že jí lidé tleskali ve stoje. Matka Whitney Houston jí řekla:"odvedla si kus dobré práce". Když se začala objevovat v televizní show "Americké velmi talentované děti", všiml si JoJo muž v publiku, který se jí představil jako Vincent Herber, producent a vlastník DaFamily Entertainement. Nějaký čas pro něj zpívala, ale záhy dostala dvě velké nabídky na nahrání desky se společností, pro kterou pracuje například Tony Braxton nebo Aaliyah.

enrique-životoppis

29. prosince 2007 v 10:27 enrique iglesias♥♥

Zpěvák

Datum narození:08.05.1975
Místo narození:Madrid, Španělsko
Znamení:Býk
Životopis: Enrique se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové, kteří žili odděleni od jeho tří let. V osmi letech se mladý Enrique přestěhoval do Miami za svým otcem. Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů, přesto Enrique nebyl zhýčkaný a nevyužíval svého postavení. Vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstevníci nijak výjimečným životem.

ewa farna- životopis

29. prosince 2007 v 8:30 ewa farna
Datum narození : 12.8.1993
Místo narození : Třinec,Česká republika
Znamení : Lev
Životopis :
Ewa Farná, je teprve 14-tiletá nadějná zpěvačka. Jejím největším prozatimním úspěchem bylo že se zúčastnila a následně i vyhrála polskou televizní soutěž "Šance na úspěch". Ewa má jasno, rozhodně chce být originální, nechce nikoho kopírovat a nesnáší playback!Chce zpívat naživo.
Pochází z Ostravského kraje a je nadějná zpěvačka. Prozali se svým prvním singlem - Měls mě vůbec rád. Můžete ho slyšet na Evropě 2. Také už natočila svůj první videoklip. Pochází z Polska a mezi její oblíbenou hudbu patří Pink, Kelly Clarkson a Simple Plan.
Závodně lyžuje za Ski Beskyd Velká Rača
Pěvecká kariéra -
- 2004 1. místo v okresní soutěži ve Frýdku - Místku
- 2005 1. místo na evropském festivalu v Polsku
- 2006 1. místo v televizní soutěži "Šance na úspěch"
Nejoblíbenější jídlo: Kuřecí řízek s hranolkama
Nejoblíbenější nápoj: Mulťák a voda
Znamení: Lev
Výška: cca 165 cm
Oblíbený předmět: Matematika
Neoblíbený předmět: Fyzika
Oblíbený film: Mezi námi děvčaty
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Jméno otce: Tadeusz
Jméno matky: Karin
Sestra: Magdaléna
Bratr: Adam
Domácí zvířata: Fenka Zora


PS od majitelů blogu: některé údaje o ní tadyk určitě někdy budou chybět a to z toho důwodu že se kolem Ewy pořád něco děje ale my to nebudeme oprawowat takže se předem omlouwáme když o ní něco bude chybět =o)

50cent-životopis

27. prosince 2007 v 17:22 50cent
50 Cent se narodil jako Curtis Jackson, 6. července 1976 v South Jamaica /
Queens v New Yorku, do rodiny s drogovou minulostí. Pseudonym 50 Cent
si Curtis zvolil podle proslaveného gangstera Fort Green Projects. Rapper je
věřící a jedno z jeho tetování říká: "Bůh mi rozumí." Otce nikdy nepoznal a
matka byla dealerkou drog, vystupující pod přezdívkou Fat Cat. Když bylo
Curtisovi 8 let byla jeho matka zastřelena při loupežném přepadení. Po její
smrti se Curtise ujali prarodiče.
Kolem 10 let začal s boxem a byl velmi nadaný, trénoval dokonce v legendární
Gleason's gym. Snu o nadvládě v ringu se ale vzdal a začal pod přezdívkou
Boo Boo obchodovat s drogami.V té době začal i rappovat. Vážnější postoj
k rappu získal až s narozením svého syna Marquise, uvědomil si, že ho musí
finančně zajistit a že už nechce trávit tolik času ve vězení. Jednomu pobytu za
mřížemi se Fifty vyhnul tak, že se místo toho zúčastnil 7 - měsíčního
vojenského výcvikového tábora. Nadání mladého rappera si všiml
Jam Master Jay z Run DMC, který vlastnil malé nahrávací studio.
Fifty u něj podepsal svou první smlouvu. Jam Master Jay ho naučil s
estavovat písně a dodržovat správný rytmus.Díky tomu se Fiftyho mixtapes
začali slušně prodávat. I přestože se od Jam Master Jaye naučil spoustu věcí,
brzy pochopil, že se s ním nedostane tam kam potřebuje. Smlouvu vypověděl
a začal se poohlížet po větší nahrávací společnosti. V roce 1998 50 Cent,
Lloyd Banks a Tony Yayo zakládají G- Unit.
V roce 1999 zaujal 50 Cent producentské duo Trackmasters, proslavené několika platinovými alby např. J. Lo - Jennie From The Block nebo All Stars Space Jam, a to ho představilo u Columbia Records. Fifty podepsal u Columbia Records smlouvu a hned začal pracovat na svém debutovém albu Power Of The Dollar. Při nahrávání tracků strávil 2 a půl týdne zavřený ve studiu, o čemž se s nelibostí zmiňuje ve své autobiografii. Album Power Of A Dollar nebylo oficiálně nikdy vydáno, došlo jen k jeho propagaci. Některé časopisy, např. Blaze, označili Fiftyho debutový počin za klasiku. O pozdvižení se postarala skladba How To Rob An Industry Nigga, kde se Fifty představil jako hladový, šílený nováček, který touží po okradení známých rapperů. Mezi "napadenými" nechyběli producenti, rappeři a r'n'b zpěváci zvučných jmen jako: Jay-z, Busta Rhymes, Rza, Raekwon, Timbaland, Big Punisher, Sticky Fingaz, ODB, Trackmasters, Ghostface Killah, Will Smith, Bobby Brown a Whitney Houston, Lil Kim, Mariah Carey, Missy Elliott, P. Diddy, DMX, Naughty By Nature a další. Ohlas byl obrovský, někteří samozřejmě odpověděli na povedenou parodii diss tracky. Jay - Z odpověděl dissem Go Against Jigga Your Ass Is Dense / I Am About A Dollar What The Fuck Is 50 Cent. Fiftyho odpověď Be A Gentleman mnoho lidí neslyšelo, protože u Columbia Records už nestačila vyjít. Některým kritizovaným se tento druh humoru buď líbí nebo zapomněli na hrdost, aby si později mohli ukrojit kousek z koláče slávy 50 centa. Tak třeba Missy Eliott si ho přizvala na své album Under Construction a Lil Kim ho i přes diskriminující slova featuje na soundtracku k 8 Mile v písničce Magic Stick. O pár let později Fifty o kontroverzním tracku How To Rob prohlásil: "Ta píseň byla nejlepší co se mi mohlo přihodit, nahrál jsme ji, protože jsem se potřeboval odlišit od spousty dalších rapperů na mém labelu. A povedlo se, najednou znal 50 Centa každý. Text jsem napsal cestou do studia, obsahoval pravdu a všichni to věděli. Krádež byla z důvodů mé tehdejší finanční situace pro mě aktuální téma. Ale byl to pochopitelně hlavně pokus o upoutání pozornosti."
Půl roku po dokončení svého prvního alba, 24.května 2000, byl 50 postřelen před domem svých prarodičů. Zasáhlo ho devět kulek. Fifty strávil v nemocnici sice jen 13 dní, ale stálo ho to smlouvu, protože Columbia Records se zalekla negativní publicity a rozšiřování nelegálních kopií Power Of The Dollar po internetu. Od tohoto incidentu se Fifty pohybuje téměř neustále s neprůstřelnou vestou a nechal dokonce vyrobit speciální vestu i pro svého syna. 50 se vyjádřil k útočníkovi v časopise Rolling Stone: "Syn smrti, kdo mě postřelil."
Fifty se musel vrátit zpátky na ulici a pokračovat v dealování drog, aby měl peníze na mixtapes.V tomto období také vzniká rozvleklý beef s Ja Rulem. Ja Rule sleduje Fiftyho jak se v jednom klubu baví s týpkem, který mu před týdnem ukradl šperky, potom dojde před klubem k rvačce a několik členů Murder Inc. zraní Fiftyho nožem. 50 Cent spolu s Sha Money XL nahrál přes 30 songů a na jaře 2001 zveřejnil neoficiální LP Guess Who's Back, které vzniklo přepracováním materiálu od umělců jako jsou Jay-Z nebo Raphael Saadiq. Deska se dostala až k Eminemovi, který později 50 Centa v rádiu označil za svého nejoblíbenějšího rappera. Protože stejný názor měl i Dr. Dre podepsal Fifty zanedlouho smlouvu u Shady/Aftermath Records. V té době také vrcholí beef s Ja Rulem. Jestli má spor co dočinění s vraždou Fiftyho mentora Jam Master Jaye v listopadu 2002 je ve hvězdách. Intenzivního vyšetřování se vraždě dostalo i z důvodu údajné souvislosti s drogami. Label Murder Inc. je údajně financován penězi jistého mafiánského bosse, se kterým měl Fifty shodou náhod problémy už za dob kdy se věnoval dealování drog. Ja Rule vedl proti Fiftymu očerňující kampaň, mimo jiné ho označil za policejního informátora. V roce 2002 Fifty spolu s G-Unitem vydává další dvě neoficiální LP pod názvem 50 Cent Is The Future a No Mercy, No Fear, kde se objevil i track Wanksta, který nebyl původně určen do rádií, ale stal se nejžádanějším hitem právě na rádiích v New Yorku a objevil se i na soundtracku k Eminemově filmovému debutu 8 Mile.
V roce 2003 vychází Fiftymu první oficiální album Get Rich Or Die Trying, kterého se první týden prodalo 872.000 ks, čímž překonalo i debut Snoop Dogga. Dr. Dre a Eminem umožnili 50 založení labelu G-Unit Records. U nového labelu podepsali původní členové G-Unitu Lloyd Banks, Tony Yayo a Young Buck a v roce 2003 vychází i společné album G-Unitu Beg For Mercy, po němž následují sólové projekty jednotlivých členů. Fifty také vydal DVD The New Breed, investoval do své vlastní oděvní firmy a stejně jako Jay-Z přivádí na trh vlastní kolekci bot ve spolupráci s firmou Reebok. I to je důkazem, že někdejší beef mezi nimi je minulostí. Proti spolupráci 50 s Reebokem se postavil konzervativní moderátor Bill O'Reilly. Jeho bojkot, ale neměl na prodej G-Unit sneakers nakonec žádný negativní dopad. Reklama vztahující se k tomuto produktu byla ve Velké Británii zakázána, z důvodu že obsahuje jeden z Fiftyho songů údajně propagujících násilí. V roce 2004 z iniciativy šéfa Interscope podepisuje u G- Unit Records The Game. 50 vydává další neoficiální LP Fiddy The Hottest Nigga.
V roce 2005 vychází Fiftyho album The Massacre, o rozruch se postaral track Piggy Bank, který je vyhlášením války některým rapperům jako jsou Nas, Jadakiss a Fat Joe. Důvodem k tomu jsou mimo jiné také jejich vazby s Ja Rulem. U labelu G-Unit podepisují Olivia, DJ Whoo Kid, rapper Spider Loc a velkým překvapením jsou další přírůstky Mobb Deep, M.O.P. a Mase. Stále častěji se také objevují zprávy o neshodách nebo dokonce beefu mezi 50 Centem a Gamem. Game byl dokonce vyhozen z labelu G-Unit Records, o něco později ho ale Fifty vzal zpátky a veřejně se usmířili na tiskové konferenci, při příležitosti založení charitativní organizace G-Unity. I přes velký úspěch jejich duetů Hate It Or Love It a How We Do mají spolu spíš špatný vztah. Fifty se v roce 2005 objevuje i jako hlavní postava hry Bulletproof a znovu je mu vyčítáno, že propaguje násilí. Na názor, že tato hra může někoho poškozovat Fifty reaguje: " Člověk, který se nechá ovlivnit počítačovou hrou musí podle mě už nějak poškozený být. Takovou osobu by v podstatě muselo negativně ovlivňovat téměř všechno." 50 Cent vydává také svou autobiografii v knižní podobě pod názvem From Pieces To Weight : Once upon a time in Soutside Queens. Pod názvem Get Rich Or Die Trying vychází 50 filmový debut, inspirovaný jeho životem a soundtrack k tomuto filmu

akon-životopis

27. prosince 2007 v 17:12 akon
Akon, jeho pravé jméno je Aliaune Thiam,je syn jazzového bubeníka,který se jmenuje Mor Thiam.Do sedmi let žil v Dakaru,Senegal a od 7mi v New Jersey.Akon byl také vyhlášený crack- kokainový dealer.Svoje debutové album TROUBLE vydal v roce 2004,obsahovalo songy jako LOCKED UP (Remix)(ft.STYLES P),LONELY,BANANZA,POT OF GOLD a Ghetto. Song Ghetto se stal rychle radio hitem,byl remixován z verze od legendárních raperů.

akon-foto

27. prosince 2007 v 17:09 akon

diddlina-životopis

27. prosince 2007 v 16:53 diddlina a spol.
Jméno:Diddlina
Živočišný druh:tarbýk-dlouhonohá myš
Datum narození:1.května 1991
Místo narození:Tvarohová země
Bydliště:sýrové doupě pod květinovou loukou
Výška:stejně jako Diddl-tři myší padesát
Hmotnost:lehoučká jako bublinka v sýru
Hvězdné znamení:Býk
Barva očí:černá
Barva vlasů:černá
Účes:jemně sčesaný
Čím bych chtěla být:primabalerínou
Co je super:Diddl
Oblíbená hudba:flamenco
Oblíbená barva :všechny barvy květin
Oblíbené jídlo:"Strumpflandský supersmradlavý sýr s velkými dírami"
Oblíbený nápoj:parmazánská limonáda
Moje nejvetší přání:abychom byli s Diddlem pořád šťastní!!!

fergie životopis

27. prosince 2007 v 16:46 fergie♥♥♥
Celé jméno:Stacy Ann Ferguston
Datum narození:27.3.1975
Místo narození:Kalifornie
Fergie má má mladší sestru Dannu Karrieren. Obě jsou si hoodně podobné. Fergie dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v funny pořadu "The Charlie Brown and Snoopy show" Poté dostala několik nabídek na moderování různých pořadů,ale i na reklamy.
V roce 1986 hrála v hororové komedii "Moster in Clothes" Poté působila v New Yourských seriálech.
V roce 1989 se vzdala světu kamer a vrátila se z5 do obyčejného života a dění normal. teenengera. Hudba ale pořád byla její vášní a proto s holkama založila skupinu Wild Orchid. S touto skupino měla dokonce vlastní pořad v televizi. vydala se svou skupinou 2 alba. V roce 2003 připravovala skupina 3 album ale už ho nestihla vydat,protože se skupina rozpadla. A to kvůli depresím kvůli kterým dokonce musela Fergie podstoupit terapii.
O rok později se Fergie o5 věnovala své profesional pěvecké kariéře,ale chtěla změnu. Proto se rozjela do Los Angeles a tam potkala Willa ze skupiny BLACK EYED PEAS. Potkávali se spolu často v různých pořadech a setkávali se číím dáál časteji. Poté přijala na krátky čas svůj hlas umělecké skupině Trio.
S Black eyes Peas ale nazpívala pár songu a hned bylo rozhodnuto. Vydala s nimi svoji 1. desku Elephant,dostala své umělecké jméno FERGIE a stala se oficiálně členkou skupiny Black eyed Peas.

Fergie-fotky

27. prosince 2007 v 16:41 fergie♥♥♥


zivotopis minihopsika

22. prosince 2007 v 11:38
Jméno: Mimihops
Živočišný druh: liškozaječice
Datum narození: 14.ledna 1999-přesně o měsíc,den,a hodinu později než Pimboli
Místo narození: Tvarohová země
Bydliště: ve velké řepě
Hmotnost: trochu lehčí než Pimboli
Výška: stejná jako u Pimboliho
Hvězdné znamení: Kozoroh
Barva očí: černá
Barva vlasů: vanilková
Účes: rozevlátý
Čím bych chtěla být: prodavačkou mrkvové zmrzliny
Co je super: svištět dolů po Diddlově skluzavce
Oblíbená hudba: hudba od Diddlstreet boys
Oblíbená barva: růžová
Oblíbené jídlo: mrkvový dort
Oblíbený nápoj: vanilkový mléčný koktejl
Moje největší přání: Najít opravdový poklad!

životopis-bibombla

17. prosince 2007 v 21:40
Jméno:Bibombl
Živočišný druh:Bublinkový ocas
Datum narození:3.března 2005
Znamení:Ryby
Výška:Jedna myší stop
Váha:asi 20 bublin (závisí na jak mnoho sýrových kostí jsem jedl)
Barva vlasů:hnědá a bílá směsice
Barva očí:černá
Účes:štěně-měkké, hrát si s kožešinou
Zvláštní charaktery:bublinku na konci ocasu, často má kůru země na nosu
Místo narození:Klubko psů
Bydliště: v pantofli
Moje hoby:mít závody s Diddlíkama, lízat všechny mé přátele
Čím bych se rád stal:dráha pro FBI frivolní úřad značně vlezlých myší
Co myslím že je cool:bratrů Frogů kalhoty,hrát si mým klubkem,číst zprávy s Diddl,větřit nejpozdnější čichalo zprávy u strany cesty
Nemám rád:dostávat do očí mým klubkem když já pobíhám,koupaní,ohavné blechy, když musím jít na řemínku
V čem jsem dobrý: hrabat díry, najít sýrové kosti a jiné důležité věci,očůrávat a už 802 rohů (můj osobní záznam)
Oblíbená muzika:Král silnice na Diddl CDčku, a těžký trpělivé vytí u plného měsíce s mými kamarády
Oblíbená barva:sýrová,hnědá
Oblíbené jídlo:hrozně velké sýrové kosti
Oblíbené pití:slintavá skrvna
Oblíbené oblečení:obojek s mou Bibombl medailí
Oblíbený film:Dáma a Tremp(Lady a Tramp)
Jsem fanoušek:procházky
Mé největší přání: najít dinosaurovu kostru vyrobenou z chutný sýrových kostí

životopis-ackaturbo

17. prosince 2007 v 21:34 diddlina a spol.
Jméno:Ackaturbo
Zvířecí druh:Ohnivý,malý havran s ocasem
Datum narození:12.prosince1998,24 hodin
Hvězdné znamení:Střelec
Barva vlasů:Ackaturbo-modrá
Barva očí:Černá
Zvláštní znak:Ohnivě-červený ocásek
Místo narození:Sýrovodortová země
Moje záliby:Diskutování,létání vzduchem,čtení komiksů
Čím chci být:Astronautem nebo supersonickým pilotem
Myslím si,že je skvělé:Superman
Nemám rád:Bouračky při letu,the Frog Brothers
Nejsem dobrý v:Perfektním létání
Oblíbená muzika:Super hero muzika
Oblíbená barva:Nebesky modrá
Oblíbené jídlo:Popcorn
Oblíbené pití:Jihomořská-dribble-voda
Oblíbené oblečení:Moje nádherné peří
Oblíbený film:"80 Days Around the World"
Jsem velký fanda:Diddlů

životopis-galupyho

16. prosince 2007 v 12:17 diddlina a spol.Jméno:
Galupy

Živočišní druh:
Kůň z rodu Galoppogos

Datum narození:
22.září 2002

Místo narození:
Na jabloňových loukách Tvarohové země

Bydliště:
Pod jabloňovým džusovníkem u Jafloňové skály

Výška:
O hlavu větší než Diddlina

Hmotnost:
Stejně jako Diddlina,Diddl,Pimboli,Wollywell,Vanillivy a Ackaturbo dohromady

Hvězdné znamení:
Panna

Barva očí:
Černá

Barva vlasů:
Hnědá

Účes:
Rozježený

Čím by chtěl být:
Cirkusovým koněm

Co je super:
Smýkat žabáky při rodeu

Co nemám rád:
Frog Brothers

Co umí:
Běžet rychlím tryskem,znenadání se zastavit

Co moc neumí:
Jíst nožem a vidličkou

Oblíbená barva:
Turbomodrá

Oblíbené jídlo:
Jablka

Oblíbený nápoj:
Jablečný džus

Oblíbené oblečení:
Můj turbomodrý šátek na krk

Oblíbený film:
Diddlův spořič obrazovky


životopis-diddla

16. prosince 2007 v 12:15 diddlina a spol.

Jméno: Diddl
Živočišný druh: tarbík-dlouhonohá myš
Datum narození: 24.Srpna1990
Místo narození: Tvarohová země
Bydliště: sýrové doupě pod střechvičníkem
Výška: tři myší padesát
Hmotnost: lehoučký jako pavučinka
Hvězdné znamení: Panna
Barva očí: černá
Barva vlasů: černá
Účes: sportovně rozevlátý
Čím by chtěl být: presýrentem
Co je super: mít narozeniny
Oblíbená hudba: romantický diddl rock
Oblíbená barva: goudově žlutá
Oblíbené jídlo: strumpflandský supersmradlavý sýr s velkými dírami
Oblíbené pití: parmazánská limonáda
Moje největší přání: aby všichni na světě žili v klidu,aby mě diddlina pořád měla ráda,aby bylo každý den hezké počasí a aby nikdy nedošly moje zásoby sýru!!

životopis-vanilivi

16. prosince 2007 v 12:13 diddlina a spol.
ŽIVOTOPIS
Jméno: Vanillivi
Živočišný druh: bílá ovečka pro štěstí
Datum narození: 7.června 1996
Místo narození: Tvarohová země
Bydliště: kdekoliv v Tvarohové zemi
Výška: stejná jako Wollywell
Hmotnost: 6,5 vlnoliber neostříhaná (s vlnou):3,75 vlnoliber ostříhaná
Hvězdné znamení: Rak
Barva očí: černa
Barva vlasů: bílá
Účes: styl, nadýchaný obláček
Čím bych chtěla být: ochutnávačem čtyřlístků
Co je super: že Diddl před spaním počítá ovečky
Oblíbená hudba: jemňoučké ukolébavky
Oblíbená barva: černá
Oblíbený nápoj: třpitivá limonáda z měsíčního svitu
Oblíbené jídlo: čtyřlístky
Moje největší přání: moci jednou přeskakovat z obláčku na obláček!!!